Yeğenler Elektrik Anonim Şirketi 40 seneyi aşan tecrübesi ile elektrik malzemeleri satışı konusunda uzmanlaşmış bünyesinde 50’den fazla global ve ulusal firmaların ürün ve hizmetlerini müşterileri ile buluşturan bir kuruluştur.

7.000 m² arsa üzerine 11.000 mkapalı alanı ve uzman personeli ile konut, ticari ve endüstriyel yapılar için geniş bir yelpazede ürün, hizmet ve teknik destek sunan Yeğenler Elektrik; inovasyon ve teknolojiye verdiği önem, sürekli iyileştirmeye açık kalite anlayışı ve koşulsuz müşteri memnuniyeti anlayışı ile çalışmalarını sürdürmektedir.

Yeğenler elektrik; tesisat malzemeleri, anahtar priz, aydınlatma ürünleri, kesintisiz güç kaynağı, el aletleri, elektrik motorları, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo ve taşıma sistemleri, jeneratör, topraklama ürünleri, OG ekipmanları, güneş enerjisi sistemleri, otomasyon sistemleri, iklimlendirme sistemleri, büro sistemleri, güvenlik malzemeleri ve enerji yönetimi, alanlarında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı ile çözümler sunmaktadır.

Yeğenler elektrik imalatçılar ve müşteriler arasında değer zincirinde önemli bir rol oynarken, etkin konumlanma ile değişen dünyada enerjinin aldığı rolü bilerek ve fırsatları değerlendirerek, bu çağa en uyumlu şekilde organize olmayı hedeflemektedir.

Yenilikçi ticari ruhunu operasyonel mükemmeliyetçi anlayışla birleştiren şirketimiz hizmet kalitesini artırarak yoluna devam etmektedir.

Bizimle

çalışma

avantajlarınız

Hızlı İletişim

İhtiyaçlarınızı karşılamada Satış Danışmanlarımızın ve Uzman Teknik Ekibimizin size yardımcı olması için hızlı ulaşabilir sistemimiz hizmetinizdedir. Mağazamızdan, web sitemizden ya da telefon ile irtibat iletişim noktalarımızdan birini tercih ederek bize ulaşabilirsiniz...

Ürün Deneyim Alanı

Ürün deneyim alanı, bilgi noktaları, eğitim alanı size ihtiyaçlarınızı belirlemede ve yeni ürün gruplarında size yardımcı olmak için tasarlandı. Ürün deneyim alanımız size self-service bir alanda ihtiyaçlarınızı özgürce belirlemenize yardımcı olacaktır.

Uygun Fiyat, Geniş Ürün Çeşidi

Tüm ürün seçenekleri için en uygun fiyat avantajını sizlere sunuyoruz.

4.000 ürüne bir anda ulaşabilir veya 20.000 ürüne en kısa sürede ulaşmanızı sağlayabiliriz. Lojistik sistemimiz size en hızlı teslimatı gerçekleştirmektedir.

Size Özel Çözümler

Her bir işin ayrı bir incelik ve öncelikleri olduğunu biliyoruz. Özel veya standart ihtiyaçlarınıza uygun çözümlerimiz ile ihtiyaçlarınız için doğrudan uluşabileceğiniz uzman kadromuz ile size özel çözümler sunmaktayız.

44 YILI AŞAN DENEYİM