Elektrik Malzemeleri İhtiyaçlarınız için Antalya'nın En Büyük Mağazası

Elektrik Malzemeleri İhtiyaçlarınız için Antalya’nın En Büyük Mağazası: 20.000′ den Fazla Ürüne Erişim

Elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınız için Antalya’nın en büyük satış noktası olan firmamız, 20.000’den fazla ürün ile 50’den fazla markanın ürün ve hizmetlerini müşterilerimiz ile buluşturmaktadır. Antalya’da elektrik malzemeleri, modelleri, çeşitleri, markaları ve uygun fiyatları ile geniş bir yelpazede müşterilerimizin ihtiyaçları için yenilikçi çözümler sunmaya devam ediyoruz.

Mağazamızda; elektrik tesisat malzemeleri, anahtar priz, aydınlatma ürünleri, kesintisiz güç kaynağı, el aletleri, elektrik motorları, şalt ürünleri, dağıtım panoları, kablo ve taşıma sistemleri, jeneratör, topraklama ürünleri, OG ekipmanları, güneş enerjisi sistemleri, otomasyon sistemleri, iklimlendirme sistemleri, büro sistemleri, güvenlik malzemeleri ve enerji yönetimi alanlarında müşteri odaklı ve verimliliği merkez alan bir yönetim yaklaşımı ile çözümler sunmaktayız.

Elektrik Malzemelerinde Konut Çözümleri

Bireysel ve toplu konutlar için ulusal ve uluslararası markalarımızın ürünleri ile size özel çözümler ile konutlarınıza değer katıyoruz. Konutlar için konfor ve güvenliği geliştirmek ve aynı zamanda enerji tüketimini azaltmak için sektörel gelişmeleri takip ederek uygun çözümler sunuyoruz. Konutların tüm ihtiyaçlarını karşılamak için geniş bir ürün yelpazesi ile aydınlatma, ev otomasyonu, anahtarlar ve prizlerden verimli ev kontrol çözümlerine, elektrikli araç şarj cihazlarını hızlı şarj etmeye kadar yenilikler sunuyoruz.

Elektrik Malzemelerinde Ticari Çözümler

Binalar (ofisler, perakende satış noktaları, oteller, hastaneler, okullar, eğlence merkezleri, alışveriş merkezleri vb.), inşaat projeleri (yapım, yenileme veya bakım) gibi yapılara yönelik ticari çözümler ile enerji uygulamalarına yönelik ve konfor standartlarını karşılayacak şekilde tasarlanmış ekonomik ve yenilikçi ürünler ile projelerinize değer katıyoruz.

Endüstriyel Çözümler

Endüstriyel alanda güvenilirlik, maliyet optimizasyonu ve enerji performansını artıracak veya yapılarda enerji yönetimi ve enerji verimliliği sağlayan ürünler ve çözümler ile endüstriyel sanayi, sanayi ve üretim tesislerinde elektrik ekipmanı tedarik ve bakımının her yönüne ilişkin çözümler sunuyoruz.

Servis Çözümleri

Güneş Enerjisi, E-Şarj, otomasyon sistemleri gibi çözümlerimizde deneyimli ekibimizle sunduğumuz servis hizmetlerimize ve yenilikçi çözümlerimize güvenebilirsiniz. Operasyonel performansınızı artırmak ve maliyet azaltıcı çözümlerimizde sunduğumuz servis hizmeti ile satın almış olduğunuz ürünlerinizden uzun vadede en verimli şekilde yararlanma imkanına sahip olursunuz.

Uygun Fiyat, Geniş Ürün ÇeşidiMağazamızda elektrik malzemelerine ilişkin tüm ürün seçeneklerini en uygun fiyat avantajı ile sizlere sunuyoruz. 4.000 ürüne bir anda ulaşabilir veya 20.000 ürüne en kısa sürede ulaşmanızı sağlayabiliriz. Lojistik sistemimiz size en hızlı teslimatı gerçekleştirmektedir.

Elektrik malzemelerinde ihtiyacınız olan tüm modeller mağazamızda

El Aletleri

Evinizde, işyerinizde, bahçenizde veya atölyenizde farklı fonksiyonları olan aletlere ihtiyaç duyduğunuzda Yeğenler Elektriğin el aletleri bölümünü görmeden alışverişinizi tamamlamayın. El aletleri bölümünden bütçenize uygun fiyatlar ile ihtiyaç duyduğunuz ürünleri belirleyebilir, uygun ürünler ile hayatınızı kolaylaştırabilirsiniz.

Elektrik Malzemeleri İhtiyaçları için Antalya'nın En Büyük Mağazası

Kablo

Yerel kablo şebekelerinde kullanılmakta olan bakır haberleşme kabloları, bina tesisatlarında kullanılmakta olan bakır iletkenli enerji kabloları, emaye bobin telleri, bakır çubuklar ve iletkenler HES Kablo güvencesi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Topraklama

Topraklama bölümünde; topraklama iletkenleri, topraklama elektrodları, bağlantı parçaları, topraklama baraları, topraklama prizleri, statik elektrik topraklaması, rögarlar, topraklama katkıları, ölçme cihazları ile paratonerler, kablo pabuçları  ve iniş iletkenleri sistemlerine ait ürünler Radsan güvencesi ile müşterilerimize sunulmaktadır.

Elektrik Tesisatı

W otomat kutularından, sigorta kutularına, telefon dağıtım kutuları ile aksesuarlarından, spirallere, borulardan, buatlara, beton duvar kasalardan, dübellere, kablo kanallarından, otomasyon grubuna kadar geniş bir yelpazede tesisat için ihtiyaç duyduğunuz tüm ürünleri tesisat bölümünde bulabilirsiniz.

Aydınlatma Ürünleri

Aydınlatma bölümünde; konut, ticari ve endüstriyel alanların iç ve dış mekan ortamlarını aydınlatmanız için ihtiyacınız olan tüm ürünleri bulabilirsiniz. İç ve dış mekan aydınlatma ürünlerinde kaliteli aydınlatmayı ve enerji tasarrufunu bir araya getiren tarzınızı yansıtacak birbirinden şık ürünler geniş bir yelpazede sunulmaktadır.

Jenaratör

Elektrik kesintilerinden olumsuz etkilenmemek ya da sık sık elektrik kesintisi yaşıyorsanız Jeneratör bölümünde yer alan size uygun ürünlerimizi mutlaka görmelisiniz. Birbirinden farklı ebat ve güçte dizel jeneratörler (10-2500 KVA) ve mobil jeneratörler (1-10 KVA) enerjinizin kesilmesine izin vermeyecektir.

UPS

Kesintisiz güç kaynakları (UPS), elektrik enerjisi ile beslenen sistemlerinizi hem şebekede meydana gelen çöküntüler hem de ani değişiklikler gibi gerilim dalgalanmalarına karşı korumakta ve aynı zamanda da enerji kesintisi sırasında enerji üreterek sistemin devamlılığını sağlamaktadır. UPS bölümümüzde işinize en uygun kesintisiz güç kaynaklarına ulaşabilirsiniz.

Elektrik Motoru

Alçak gerilim motorları bölümümüzde; 1 fazlı ve 3 fazlı motorlar ile ihtiyacınıza özel motorları size sunarken orta gerilim motorlarını da mağazamızda bulabilirsiniz. Siz ihtiyacınız olan güce karar verin teknik uzmanlarımız ihtiyacınıza uygun motoru seçmenizde size özel çözümleri belirlesin.

Elektrik Panoları

İşlevsel, ergonomik, modüler ve uluslararası normlara uygun yapıları ile ihtiyacınıza uygun panolar için sorularınızı Müşteri Hizmetleri Merkezimize iletebilirsiniz.

Güneş Enerjisi Sistemleri

Güneş enerji sistemleri için kullanılacak ürünlerin doğru seçilmesi projeler başarısında en önemli etkenlerin başında gelmektedir. Tüm ihtiyaçlarınız için Güneş Enerjisi Sistemlerimizi incelemenizi tavsiye ederiz.

Elektrik Malzemeleri İhtiyaçlarınız için Antalya'nın En Büyük Mağazası

Araç Şarj İstasyonları

G-CHARGE Elektrikli Araç Şarj İstasyonları, enerjinin elektrikli araca akışını insan ve teknik alt yapı açısından güvenli olarak gerçekleştiren ekipmandır. G-CHARGE farklı şarj seçenekleri sunabilen modern bir yapıya sahiptir ve teknoloji olarak ithal ürünlere göre de çok daha fazla üstünlüğe sahip yerli ve milli bir sistemdir. Farklı ödeme sistemleri ile müşterilerine kolaylık sağlayan modüler bir sistemdir. Sisteme dâhil şarj üniteleri, çeşitli haberleşme yapılarına adapte olabilmektedir.

Diafon Sistemleri

Görüntülü ve diğer diafon sistemleri ile evinizin, binalarınızın konuşma sistemleri için ihtiyacınız olan çözümleri mağazamızda bulabilirsiniz.

Yangın Sistemleri

Analog Adresli Yangın Algılama ve Güvenlik Sistemleri ile Konvansiyonel Yangın Algılama ve Güvenlik Sistemlerine yönelik çözümlerimiz hakkında bilgi almadan yangın sisteminize karar vermeyin.

Kamera Sistemleri

Kamera ve Görüntüleme Sistemlerine yönelik çözümlerimiz hakkında bilgi almadan kamera sisteminize karar vermeyin.

Orta Gerilim

Orta gerilim güç dağıtım ihtiyaçlarını kapsayan özel ürünlerimiz ile projelerinize verimlilik sağlıyoruz  Orta gerilim ürünlerimiz ile ilgili merak ettiklerinizi ya da sorularınızı Müşteri Hizmetleri Merkezimize iletebilirsiniz.

Elektrik Malzemeleri İhtiyaçlarınız için Antalya'nın En Büyük Mağazası

Beton Köşk ve Trafo Çözümlerimiz

Açık alanlarda modüler ve kompakt hava ve gaz yalıtımlı hücreler, dağıtım trafoları, alçak gerilim (AG) panoları ve diğer orta gerilim (OG) şalt ve dağıtım ürünleri için sekonder dağıtım sistemlerinde kullanım amacıyla tasarlanan beton köşk ürünlerimiz ile monoblok yapısı nedeniyle yer değişikliğine elverişli, hızlı ve kolay montaja sahip, görüntü ve yapı itibariyle çevreye uyumlu, değişik renk seçeneklerine sahip, iklimsel koşullara karşı dayanıklı, uzun ömürlü trafolarımız için mağazamıza bekliyoruz.

Anahtar Priz

Farklı renk ve model seçeneği ile sunduğumuz fişli prizler, kablosuz grup prizler, çoklu prizler ve kablolu grup prizler ile anahtarlarda geniş bir ürün yelpazesi sunuyoruz. Anahtar priz alışverişlerinizde mağazamızı ziyaret etmeden alışverişinizi tamamlamayın.

Kablo Kanalları

Kablo Kanalları çeşitlerimizi görmeniz ve sorularınızı cevaplamak için sizi mağazamıza bekliyoruz.

Busbar Sistemleri

Busbar Sistemleri, elektrik güç dağıtımında, standart veya standart olmayan aralıklarla akım almaya müsait pencereler vasıtasıyla gücü sisteme aktaran prefabrik yapıdaki uygulamalardır. Busbar sisteminde elektrik akımı baralar vasıtasıyla iletilmektedir. A.G. (1kV) Busbar Sistemlerinin, yıllar sonra dahi, korozyondan etkilenerek paslanmasını ve topraklama hatalarını engellemek için dış kasalar alüminyum malzemeden üretilmiştir. O.G. (36kV) Busbar Sistemlerinin dış gövdesi reçine malzemeden üretilmiştir. Tüm izolasyon donanımlar; halojen gazı içermeyen, yanmaz, alev iletmeyen (V0) malzemelerden imal edilmektedir. 25-160 A Busbar sistemleri 3 Metre, 160-6000 A Busbar sistemleri 4 Metre boyundadır. Busbar sistemleri ile ilgili detaylı bilgi almak için Müşteri Hizmetleri Merkezimiz ile iletişime geçebilirsiniz.

Büromatik

Ofis ve işyerleriniz için kablo kanal sistemleri, aksesuarları, kanal sistemlerine uyumlu data – telefon – enerji – UPS prizleri, döşeme üstü kablo kanaları, rigit borular, holojen free ve alev yürütmeyen spiraller, izoleli ve izolesiz çelik spiraller, W otomat kutuları, şap altı ve yükseltilmiş döşeme buatları, aliminyum ofismatik-büromatik priz grupları ve buatların yer aldığı ürün gruplarımız ihtiyaçlarınıza yönelik ideal çözümleri sunmaktadır.

Elektrik Direkleri

Enerji nakil hattı için ihtiyacınız olan demir, beton ya da ağaç direk çeşitlerine yönelik çözümlerimiz için ihtiyacınız olan ürünlere mağazamızdan ulaşabilirseniz.

Telefon Santralleri

Farklı ve esnek kapasite seçenekleri ile işletmenizin büyüklüğüne bağlı görüntülü ve sesli iletişim ihtiyaçlarını karşılamaya yönelik, yazılım ve donanım tabanlı telefon santrallarından ihtiyacınıza uygun ürünleri mağazamızda bulabilirsiniz.

Çocuklar için elektrik malzemeleri bölümünde ihtiyaç duyduğunuz ampuller, gece lambaları, anahtar priz çeşitleri için renkli ürünlerimiz arasından seçim yapmakta zorlanacaksınız. Ayrıca çocuklar için korumalı ürünlerimizi de mutlaka incelemelisiniz.

Kolay ve Hızlı İletişim

Elektrik malzemeleri ihtiyaçlarınızı karşılamada Satış Danışmanlarımızın ve Uzman Teknik Ekibimizin size yardımcı olması için Müşteri Hizmetleri Merkezimiz hizmetinizdedir. Mağazamızdan, web sitemizden ya da telefon ile irtibat iletişim noktalarımızdan birini tercih ederek bize ulaşabilirsiniz.

Elektrik malzemeleri ve sistemleri ile ilgili ihtiyaç duyduğunuz çözümlerde konusunda uzman ekibimiz size en uygun çözümü en uygun fiyat ile sunacaktır. Elektrik malzemeleri fiyat listemizi görmeden, marka ve ürünlerimizi incelemeden ihtiyaçlarınız için karar vermeyin.

Add a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *